Оперна трупа

Солісти опери

КАЛІНКІНА Тамара

Закінчила Київське державне вище музичне училище ім. Р. М. Гліера (2005р.) та у 2009му - Національну музичну академію України ім. П. І. Чайковського (клас народного артиста України, проф.О.М. Дяченка).
З 2004-по 2010р.р. - провідна солістка Київського національного академічного театру оперети, на сцені якого дебютувала в 2004р. у ролі Білосніжки ("Білосніжка та семеро гномів" В.Домшинський), а згодом створила неповторні образи Елізи Дуліттл у мюзиклі Ф.Лоу "Моя чарівна леді" та Нінон в опереті І.Кальмана "Фіалка Монмартру". З 2011р.-солістка Національної Опери України. Дебютувала в опері П.І.Чайковського "Євгеній Онегін"-партія Татьяни. Зараз солістка працює над партією Іоланти (П.І. Чайковський "Іоланта" ).
В репертуарі співачки також партіі: Татьяни ("Євгеній Онєгін"), Анжеліки ("Сестра Анжеліка") Сюзанни, Розіни ("Весілля Фігаро") Катерини ("Катерина",М.Аркас) Половецької дівчини ("Князь Ігор"), Наталки ("Наталка Полтавка").
Володарка 1-ї  премії Міжнародного конкурсу молодих оперних співаків "Riccardo Zandonai"(Італія). Виступала із сольним концертом на сцені Національної філармоніі Украіни,у супроводі Академічного симфонічного оркестру Національної філармонії України, (диригент - Микола Дядюра) та з концертною програмою "Вечір оперети", за участю соліста Маріїнського театру, тенора Хачатура Бадаляна. У 2010р. була запрошена на концерти директором концертного залу Musikverein Graz(Musikverein fur Steiermark) Міхаелем НємєтоЯндекс.Метрика