Новини

У складі одного колективу вони дали лише два концерти, однак вже встигли обзавестися палкими шанувальниками. Можливо, секрет їхнього успіху у тому, що кожен з них - яскрава особистість, чия артистична карєра у розквіті, а послужний список  складається не з одного десятка рядків.
Наприкінці сезону - чи не найприємніший подарунок шанувальникам оперного співу: концерт Тріо басів у складі солістів Національної опери України, народних артистів України Сергія Магери, Тараса Штонди та заслуженого артиста України Сергія Ковніра.
На слухачів чекають два відділення. У першому - співатимуть лише самі баси. У другому - басову палітру збагатять тенорові, сопранові та баритонові барви: до тріо приєднаються колеги - солісти Національної опери України Марія Березовська, Андрій Романенко, Іван Пономаренко, Алла Родіна, Сусанна Чахоян.
Звучатиме музика Дж. Верді, Г. Доніцетті, В.А. Моцарта, С. Гулака-Артемовського, М. Лисенка, П. Чайковського.Концерт Тріо басів: середа, 3 липня, 19.00.
Програма концерту

Квитки продаються у касах театру!На фото - виступ Тріо басів на концерті з нагоди 200-річчя від дня народження С. Гулака-Артемовського
Яндекс.Метрика