Новини

10 жовтня у Національній опері України урочисто відкрився міжнародний фестиваль «Ave Verdi!».
Окрім Гала-концерту, у програмі фестивалю - 6 оперних вистав  та Реквієм. Також з 10 по 30 жовтня у фойє театру будуть представлені ескізи та костюми з вистав Джузеппе Верді з колекції Римського оперного театру. Це — роботи всесвітньо відомих митців:  Лукіно Вісконті, Франко Дзеффіреллі, Даніло Донаті, Нікола Бенуа та інших.
Нагадаємо, що ініціаторами фестивалю «Ave Verdi!» виступили посольство Італії, Італійський інститут культури в Україні, Міністерство культури України та Національна опера України. Заходи, присвячені 200-річчю від дня народження видатного італійського композитора, триватимуть у шести українських містах.
«Завдяки цьому масштабному проекту, в якому беруть участь усі українські оперні театри, ваша країна, яка славиться своїми музичними традиціями, стає одним із епіцентрів музичної культури й світових святкувань ювілею Верді», - заявив посол Італії в Україні Фабріціо Романо.
На київській сцені співатимуть славнозвісні італійські митці — тенор Франческо Аніле, баритон Доменіко Бальцані, мецо-сопрано Крістіна Меліс, сопрано Росселла Рагатцу та Гледіс Россі, диригуватиме Даніеле Аджіман тощо.
Закриється фестиваль 26 жовтня Реквіємом, у якому візьмуть участь три хорові колективи — хор Національної опери, капела «Думка» та хор Національної музичної академії України ім. П. Чайковського, симфонічний оркестр і солісти з Італії та України.

У суботу, 12 жовтня, на сцені Національної опери України - перша з фестивальних вистав: «Аїда».
Партії та виконавці

Квитки продаються у касах театру!

На фото В. Давиденка: Тетяна Анісімова та Франческо Аніле
                                             Крістіна Меліс та Микола Дядюра


Наша сторніка у Facebook: https://www.facebook.com/operakiev


Яндекс.Метрика